Pytamy o bezpieczeństwo na drogach

Pozostając w tematyce bezpieczeństwa, o czym pisaliśmy ostatnio w artykule – Biegaj z odblaskami, bądź widoczny!, dajemy Wam możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania z zakresu bezpiecznego poruszania się po naszych drogach i chodnikach. Oczywiście kierujemy je do wszystkich biegaczy. Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim wyraził duże zainteresowanie tematem i chętnie odpowie na Wasze pytania. Udostępniliśmy formularz, za pomocą którego możecie kierować swoje pytania, który znajduje się poniżej. Ponadto możecie pisać na adres kontakt(@)klubendorfina.pl, wysyłać wiadomości za pośrednictwem portalu Facebook lub w komentarzach, bezpośrednio pod opublikowanym artykułem.

Mamy wrażenie, że nie raz spotkaliście się z sytuacją na drogach, w której zastanawialiście się na tym, kto ma pierwszeństwo i czy aby na pewno tak można. Być może sami zrobiliście coś niezgodnie z przepisami i nawet o tym nie wiedzieliście. Jesteśmy ciekawi Waszych pytań 🙂

Pytania zadajemy do soboty 25.10.2014r. Odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie www.klubendorfina.pl

Zadaj pytanie policjantowi.

Imię i nazwisko (wymagane)

Treść wiadomości

Paweł Makulskipreferuję nocne bieganie, szczególnie podczas pełni księżyca. Bieganie jest dla mnie stylem życia, sposobem na oczyszczenie i odrodzenia ciała i ducha. Motto życiowe – dopóki walczysz jesteś zwycięzcą – sprawdza się nie tylko w bieganiu ale i w życiu codziennym.