Biegowy weekend

To był weekend pełen wrażeń 🙂 Świetne imprezy biegowe, które dały Wam możliwość pokonania swoich słabości 🙂 Gratulujemy wszystkim startującym w Łodzi i Warszawie. Oto nasi zwycięzcy z Piotrkowa i okolic!

Orlen Warsaw Marathon

MARATON
STĘPIEŃ Mariusz (6573) 03:53:22
SKROBEK Piotr (6753) 04:17:15
WIKTOROWICZ Anna (5126) 04:27:10
WIKTOROWICZ Grzesiek (4090) 04:27:11
LIPOWSKI Kamil (7889) 04:28:33
Pełne wyniki na http://www.maratonczyk.pl/wyniki_2014/omw_2014_maraton.pdf

10km
WRÓBLEWSKI Kamil (18278) 0:54:40
ROL Adrian (13379) 0:57:12
IZDEBSKI Bartosz (17696) 1:07:07
IZDEBSKA Magdalena (17695) 1:11:30
Pełne wyniki na http://www.maratonczyk.pl/wyniki_2014/omw_2014_10km.pdf

Łódź Maraton Dbam o Zdrowie

MARATON
ŻYDEL Paweł (1361) 03:35:47
WYPYCH Arkadiusz (607) 03:40:12
GUMIŃSKI Piotr (204) 03:42:30
ZIELONKA Bogumił (1762) 03:58:57 PKB Endorfina
RZEPKOWSKI Jacek (1954) 04:00:54
WĘGLARSKI Arkadiusz (1456) 04:02:41 PKB Endorfina
RZEPECKI Krzysztof 1106 04:05:04
PIASECKI Piotr (856) 04:25:57
DZIUBECKI Kamil (1099) 04:27:35
CHWAŁOWSKA Agnieszka (1123) 04:43:29
ERENBERG Rafał (1231) 04:43:29
LISICKI Adam (1474) 04:54:29
Pełne wyniki na http://www.online.datasport.pl/results1105/wyniki/01_MARATON_OPEN.pdf

10km
KRZYSZTOFIK Kacper (6749) 00:39:41 Triaktywny Piotrków
BRONISZEWSKI Ryszard (6333) 00:41:44 PKB Endorfina
PRZYGODZKI Tadeusz (6260) 00:45:20 PKB Endorfina
PAKULSKI Adam (5332) 00:45:48 Triaktywny Piotrków
BĘBEN Piotr (6501) 00:47:23
JAGIEŁŁO Przemysław (8287) 00:48:10
WOSZCZYK Monika (5650) 00:48:42 PKB Endorfina
MARCHWIŃSKI Rafał (5455) 00:48:44 PKB Endorfina
PIETRZYK Szymon (7906) 00:50:18
JANUS Jacek (5830) 00:50:40 PKB Endorfina
CICHARSKA Marta (5334) 00:50:53 Triaktywny Piotrków
FRAJ Krzysztof (6632) 00:52:06
URBANIAK Marcin (7387) 00:52:07
PIETRZYK Bogusław (7705) 00:52:27
STRZELECKI Artur (6954) 00:53:20
SOBOS Maciej (7398) 00:53:40
KRZACZYŃSKI Bogdan (6950) 00:55:28
CIEŚLIK Marcin (7675) 00:56:20
WIŚNIEWSKI Marcin (7095) 00:56:36
KONCKA-OLEJNIK Agnieszka (6103) 00:58:59
SMUŻNY Mateusz (7880) 01:00:09
ERENBERG Małgorzata (5911) 01:10:10
MROCZKOWSKI Grzegorz (6416) 01:13:19
Pełne wyniki na http://www.online.datasport.pl/results1105/wyniki/03_10KM_OPEN.pdf

Łódź Kids Run

1,5 km
WOSZCZYK Nadia (88) 00:09:45
Pełne wyniki na http://www.online.datasport.pl/results1104/wyniki/03_kategorie_wiekowe.pdf